Nazywam się Dominika Zębalska i jestem zawodowym księgowym

Z powodzeniem prowadzę biuro rachunkowe, które jest obecne na rynku usług księgowych od 1991 roku. Moim zdaniem dobry księgowy wyprzedza rzeczywistość, przewiduje konsekwencje, niweluje negatywne skutki – i tak działam w każdej sprawie.

Załóż firmę z nami

Ty masz pomysł na biznes – My pomożemy Ci zaoszczędzić cenny czas. Wsparliśmy już rozpoczęcie działalności ponad stu nowych firm. Dlatego służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy na Twoje pytania i przeprowadzimy przez cały proces formalności związanych z założeniem firmy. Z nami unikniesz złych wyborów i niepotrzebnych problemów.

Zleć nam księgowość

Z przyjemnością poprowadzimy Twoją księgowość i rozliczenia podatkowe. To nasza specjalność. Od ponad 30 lat zapewniamy obsługę rachunkową dla firm i spółek rozliczających się według zasad ogólnych, podatku liniowego, ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej.

Powierz nam kadry i płace

Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę spraw kadrowo-płacowych. Dzięki nam zyskasz czas i spokój. Twoi pracownicy będą mieli prawidłowo naliczone wynagrodzenie za pracę. Akta osobowe oraz pozostała dokumentację pracownicza będzie prowadzona zgodnie z przepisami prawa pracy. Zapewniamy bezpieczeństwo w trakcie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz w razie sporu z pracownikiem.

Rozlicz z nami PFRON

Sprawnie poprowadzimy obsługę refundacji kosztów zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych z PFRON. Dokonujemy zgłoszenia firmy do systemu oraz wysyłamy niezbędne deklaracje miesięczne.

Rozlicz z nami ZUS

Zajmiemy się pełną obsługą Twojej firmy w zakresie wszelkich spraw i rozliczeń z
Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zapewnimy pełne wsparcie podczas kontroli ZUS.

Przeszkol się u nas

Organizujemy szkolenia o tematyce biznesowej, wspierające początkujących przedsiębiorców. Wiemy, jakie są potrzeby osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Przygotujemy Cię w taki sposób, aby Twoje przedsiębiorstwo mogło dobrze i pewnie wystartować na konkurencyjnym rynku.

Strefa klienta to Twoje miejsce w naszym Biurze!

Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje związane ze sprawami podatkowo-rachunkowymi, które prowadzimy dla Ciebie! Zachęcamy do korzystania z możliwości serwisu.

Nasze Wartości

Nasze wartości określają kim jesteśmy, co robimy oraz jak podchodzimy do naszych obowiązków zawodowych. Determinują one nasze codzienne zachowania i stanowią wizytówką tego, w jaki sposób działamy, pracujemy wewnątrz firmy, z naszymi Klientami oraz wszystkimi interesariuszami.

Pasja

Jesteśmy dumni z naszej profesji i wyzwań, które podejmujemy. Angażujemy się w realizację naszych zadań i jesteśmy gotowi do podjęcia działań wykraczających poza nasze obowiązki.
R

Uczciwość

Postępujemy uczciwie, czyli zgodnie z prawem, zasadami etycznymi, procedurami oraz dobrymi obyczajami. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, szczerze i mówimy wprost.

Szacunek

Uważamy, że wzajemny szacunek i zaufanie stanowią podstawę efektywnych relacji. Traktujemy innych z szacunkiem. Przekazujemy informację zwrotną w sposób konstruktywny.

Wiedza

Wiedza stanowi kluczowy element naszej pracy. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami z innymi. Stale się uczymy i podnosimy kwalifikacje. Dbamy o swój rozwój osobisty.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność wykracza poza dzień dzisiejszy. Wspieramy naszych Klientów w pokonywaniu pojawiających się trudności oraz niwelowaniu potencjalnych zagrożeń w przyszłości.
~

Dyskrecja

Dochowujemy powierzonych tajemnic. Otrzymane dokumenty, dane oraz informacje bezwzględnie zachowujemy w poufności. Aktywnie stosujemy politykę RODO.

Masz pytania, potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Z przyjemnością udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i wsparcia w zakresie przedmiotu naszej działalności.
Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu – telefon lub e-mail.